&


فوت نوزاد 7 روزه بوشهري در اثر کرونا
  


 • فوت نوزاد 7 روزه بوشهري در اثر کرونا

  به گزارش تابناک به نقل از فارس از بوشهر، سعيد کشميري امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از مجموع موارد بستري در بيمارستان‌هاي استان بوشهر تا روز جمعه 10 مردادماه، نتيجه آزمايش 173 نفر مثبت اعلام‌شده است.

  دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به بستري 50 مورد جديد در شبانه‌روز گذشته ادامه داد: در حال حاضر 50 بيمار نيز در بخش مراقبت‌هاي ويژه تحت مراقبت قرار دارند که از اين تعداد 23 نفر به کمک دستگاه نفس مي‌کشند.


  کشميري درباره موارد فوتي اعلام‌شده در تاريخ 10 مردادماه چنين گفت: متأسفانه يک مورد مربوط به‌روز هشتم و 6 مورد ديگر نيز روز گذشته براثر کرونا جان خود را از دست دادند.


  دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر درباره گروه سني آمار جان‌باختگان عنوان کرد: کمترين سن فوت‌شدگان مربوط به نوزاد هفت‌روزه با نارسايي قلبي و بيشترين آن‌ها بانويي 74 ساله است.


  وي با ابراز قدرداني از افرادي که با رعايت کردن دستورالعمل‌هاي بهداشتي از مدافعان سلامت پشتيباني مي‌کنند خاطرنشان کرد: اگر همراهي مردم و مسؤولان در جدي گرفتن کرونا ادامه پيدا نکند شاهد افزايش افسارگسيخته کرونا و خسارت جبران‌ناپذيري خواهيم شد.


  دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با ترخيص 56 نفر در شبانه‌روز گذشته، مجموع موارد بستري استان به 281 نفر کاهش يافت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Anna Brian پر و پيمون Cynthia αγροτικόν 2013 Olivia پيامبرم حضرت محمد asamelk فروشگاه اينترنتي کالاي من cosmetics