&

آبروريزي جديد پسر ترامپ

• آبروريزي جديد پسر ترامپ

به گزارش تابناک به نقل از گاردين، بعد از اينکه يک غلط گرامري در عنوان و روي جلد جديدترين کتاب دونالد ترامپ جونيور مشاهده شد و خيلي‌ها او را به اين خاطر مسخره کردند، او بي سر و صدا آن را تصحيح کرده است.

کتاب «مزيت ليبرال بودن» ترامپ که قرار است بيست‌وپنجم آگوست منتشر شود، در ابتدا زيرعنوان «جو بايدن و دفاع يک دموکرات از غيرقابل دفاع‌ها» را انتخاب کرده بود. اما در حقيقت اين عنوان يک آپوستروف را اشتباه استفاده کرده بود و عنوان اصلي آن قرار بود «دفاع دموکرات‌ها از غيرقابل دفاع‌ها» باشد که حالا جديدترين عکس‌ها از جلد کتاب پسر ترامپ نشان مي‌دهد وي اين اشتباه را تصحيح کرده است.

اما ظاهراً ترامپ جونيور هنوز خيلي نحوه استفاده از آپوستروف را درک نکرده است. او در اعلام اين خبر که حالا مي‌توان کتابش را پيش‌خريد کرد، توييتي زد که در آن هم يک بار ديگر از آپوستروف استفاده غلط شده بود.

ترامپ جونيور، که سه‌شنبه توييتي همراه با اطلاعات دروغين درباره داروي هايدروکسي‌کلروکوئين و درمان کوويد -19 منتشر کرد و باعث شد توييتر حسابش را به مدت محدود معوق کند، کتاب را خودش منتشر مي‌کند و هيچ انتشاراتي پشت آن نيست. او به رسانه‌هاي آمريکايي گفت که «با وجود اينکه ناشران قبلي من يک قرارداد کتاب بسيار سخاوتمندانه پيشنهاد دادند، آن را رد کردم و تصميم گرفتم خودم منتشرش کنم».

کتاب قبلي او با عنوان «برانگيخته شده» به صورتي بسيار بحث‌برانگيز به صدر ليست پرفروش‌ترين کتاب‌هاي نيويورک تايمز رسيد، چون کميته ملي جمهوري‌خواهان تعداد عمده‌اي از نسخه‌هاي چاپي آن را خريداري کرد. با استناد به پوليتيکو، کميته ملي جمهوري‌خواهان همچنين مشغول خريداري عمده نسخه‌هاي «امتياز ليبرال بودن» است و کتاب را به اهداکنندگاني پيشنهاد مي‌کند که حداقل 75 دلار پول بدهند.

ترامپ جونيور گفت: «کميته ملي جمهوري‌خواهان توانست از جمع‌آوري سرمايه کتاب اولم تقريباً يک ميليون دلار پول کسب کند. يک بار ديگر مشتاق کمک جمع‌آوري سرمايه آن‌ها به نفع حزب جمهوري‌خواه هستم».

وبسايت ترامپ جونيور گفته کتاب جديدش «حقيقت‌هايي را آشکار مي‌کند که رسانه‌ها پوشش نمي‌دهند». ظاهراً قرار است اين شامل «موارد بي‌شماري از رسوايي‌هاي ليبرال‌ها، سال‌ها نژادپرستي نهادينه‌شده در حزب دموکرات و دهه‌ها پليس‌هاي شکست‌خورده» بشود.

البته که گمان مي‌رود ترامپ جونيور در اين جمله مي‌خواسته به کلمه «سياست‌ها» اشاره کند، اما با يک غلط املايي آن را «پليس‌ها» نوشته است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Anton Mariqn Dawson Parris Ali دوربين هاي ديجيتال برنامه نويسي Melissa صنعت اصفهان Kayla